Wpis z mikrobloga

Obiektem seksualnym może być, kobieta, wyobrażenie kobiety, jej wizerunek itp.
Efekt końcowy jest zawsze taki sam. Za kilkadziesiąt lat regularny stosunek będzie zastąpiony sztucznymi kobietami.
Odpowiedź zatem brzmi: niczym.

Jedynie może się pojawić nierozerwana więź emocjonalna, lecz ona jest czymś bardzo rzadkim w dzisiejszych czasach. Wystarczy popatrzeć na ilość rozpadających się małżeństw i związków. Współcześni ludzie są uzależnieni od orgazmu, który można osiągnąć nawet bez drugiej osoby.
  • Odpowiedz
@Iryterp walenie konia to tak jakby czynność mechaniczna żeby się odspermić a przy seksie wyspermienie jest tylko efektem końcowym całego procesu bliskości. To zupełnie co innego seks jest o wiele lepszy
  • Odpowiedz
@Iryterp kiedyś czytałem o wielkim koksie, który miał filigranowa dziewczynę. Kiedys uprawiali seks w pozycji w której on siedział a ona na nim przodem i trzymał ją w talii. Stwierdził, że w sumie to tak trochę wali sobie nią konia. Także ten
  • Odpowiedz
@LoserFromAbyss: jak niczym jak przy seksie wydziela się oksytocyna i testosteron i zwiększa, że poczucie własnej wartości. Jestem zajebisty, bo kobieta chce się mi oddać. Sztuczna kobieta też może kiedyś to dać ale ręka ci tego nie da.
  • Odpowiedz