Wpis z mikrobloga

Szukam następcy mojego hamaka #decathlon #hamak swietny, ale po zapoznaniu się z różnymi tekstami jest wychodzi, że jest dużo za mały dla mnie i chce spróbować czegoś większego. Jako, że budżet napięty to szukam czegoś bardziej budżetowego. Wpadły mi w oko dwie polskie manufaktury #wydra13 #lesnyludzik Macie jakieś opinie na temat ich wyrobów? Hamak którego szukam nie musi mieć moskitiery.
+ Mam pytanie do hamaka powyżej 3m (3.30m) tarp 3x3 rozłożony w diament da radę i będzie nadal chronił przed deszczem? Są jakieś minusy tak ustawionego tarpa?
  • 5
@Jurek993: Oto jestem! ;)

Leśny Ludzik i Wydra to dwie manufaktury, które wywodzą się z jednego środowiska. Zarówno Adam z Ludzika, jak i Basia z Wydry to solidni rzemieślnicy, robiący całkiem spoko jakościowy sprzęt. Najlepsze rozwiązania oferuje Lesovik, co zapewne już wiesz po poczytaniu moich komentarzy ;) Jest to jednak firma oferująca prawie najdroższy sprzęt hamakowy w tym kraju, więc jeśli masz ograniczony budżet to LL i Wydra są dobrym kierunkiem.
@Afrati ale treściwa odpowiedź! Dziękuję bardzo. Jeszcze niedawno strona wydry działała i był tam hamak 330cm. Jako że mam obecnie tarp 3x3 to wezmę jednak hamak 3m, będzie to dla mnie i tak ogromny skok :) Lesovik klasa, macalem u znajomego i świetna jakość. Jednak to nie mój budżet.
Więc jeżeli wydra i LL są podobne parametrami to wychodzi na to, że jedynym kryterium wyboru będzie kolor :) Co do podpinki to
@grap32: kupiłem sam hamak od leśnego ludzika 300cm. Wyspiam się w nim, jest o niebo wygodniej niż w starym decathlonowskim. Pewnie 330 byłby jeszcze wygodniejszy no, ale nie chciałem wymieniać tarpa