Wpis z mikrobloga

Co #!$%@?łem, wziąłem auto i pojechałem na przegląd. Akurat kumpla nie było na SKP więc udałem sie na inną całkiem obcą stację. W A8 padła automatyczna skrzynia biegów a przegląd do dzisiaj więc wziąłem papiery od audi i pojechałem innym autem. Gość się zorientował dopiero wtedy kiedy w cepiku wyszło mu, że przebieg sie nie zgadza a pieczątkę już przybił więc koniec końców pokrzyczał, że sobie w #!$%@? lecę, pokazałem mu foto ile nalatane ma audi i powiedziałem w czym problem. Skrzynię dopiero kupię a przegląd mieć trzeba. Ogólnie diagnosta spoko, z 5 razy sie pytał czy zaraz kontrol nie wpadnie xD a na końcu stwierdził, że 50zł od auta i podbije wszystko o ile nie ma dziur a te pisowskie zmiany #!$%@? dają bo wszystko da sie obejść.

#samochody #motoryzacja #bekazpisu
  • 6
@daox: Jakiemu patrolowi? Jeśli nie przekraczasz prędkości a w okolicy nie ma akcji "trzeźwość" to szanse na zatrzymanie do kontroli są bliskie zeru.

Po pierwsze nie ma policjantów do pracy a jeśli są to pilnują domu pewnego szeregowego posła na Żoliborzu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)