Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khalimowski: na wiosce nie mieszkam ale i tak sa problemy, mam neta od sse i jakoś w grudniu przeszli z jednego dostawcy na innego i od tamtej pory mam tylko połowę prędkości łącza i wysokie pingi. Wczesniej neta dostarczało im Daisy communication a teraz Vodafone.
  • Odpowiedz
@paniczhrabi: z vodaphone kumpel mial ostatnio problemy wlasnie. Od razu po podlaczeniu mowie mu zeby speedtest zrobil bo ciekaw jestem ile mu ten fiber nowy wyciaga. Mowi ze 30Mb o_O niby mialo sie ustabilizowac do 2 tygodni. Oczywiscir nic nie przyszypszylo. Support powiedzial ze do tego momentu az nie wyciagnie 60 z 65Mb obiecany h bedzie placic polowe. Takze tobie tez proponuje sie o taki deal ubiegać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnmorra: dzieki za info, tak zrobię. Łącze ma limit 40Mb ja wyciągam 20 parę. Teraz niby mam się połączyć kablem do BT master socket i tam sprawdzić prędkość, problem z tym że nie wiem gdzie to gniazdko jest:/ jak nic nie wskóram to napiszę im że dopóki prędkości nie wrócą do poziomu z przez zmiany to palce połowę i nara.
  • Odpowiedz