Wpis z mikrobloga

Jako osoba która nigdy nie miała żadnej konsoli a w gry nie gra w ogóle, jaką konsole warto wziąć , chciałbym zacząć grać głównie w fifa, wiedźmin, cyberpunk. Chce sobie zrobić prezent i nie wiem czy warto wziąć #xbox czy #ps5 . Interesują mnie tylko te dwie mocniejsze wersje ale nie wiem która mi się bardziej opłaca bo nie rozumiem do końca czym jest ten game pass
  • 12
@samura
Niestety Gamepass nie posiada w swojej bibliotece FIFY ,jedynie PESa i jest dostępny tylko na Xboxie.

PS5 posiadać będzie coś na wzór gamepassa (PlayStation Plus) w którym oprócz gier, masz także odblokowaną możliwość gry w trybach multiplayer (Na Xboxie Multi masz za darmo).

PS W obecnej liście ujawanionych gier na PS Plus, także nie ma FIFY
@samuray: Tak, EA dołącza do gamepassa i tam już masz fify i inne gry sportowe w pakiecie. Tylko te najnowsze będą dostępne tam pewnie z półrocznym opóźnieniem albo więcej. Ale skoro jesteś takim raczej sporadycznym graczem to Xbox lepiej się sprawdzi, bo wyłapiesz gamepass ultimate na jakiejś promce i masz w zasadzie dostęp do wszystkiego na czym Ci zależy + mnóstwo innych gier gdybyś chciał.
Czyli jak wejdzie najnowsza fifa to będę musiał kupić sobie kupić dostęp do nowej na jakiś czas a potem, np po 6 miesiącach ona będzie w tym game pass ?
To tylko dopytam. Dla takiego niedzielnego gracza który nie będzie wydawał 300 zł na grę co miesiąc, jakie są benefity posiadania zamiar xboxa ps5?