Wpis z mikrobloga

To moje pierwsze YT Shore. Oglądam dorywczo od 3 dnia.
Pomijam narazie inne postacie i jeszcze raz z ciekawości pytam o Wiewióra

Czy waszym zdaniem Wiewiór jest lekko upośledzony?
Z tego co ja zdążyłem zauważyć jak oglądałem fragmentami

- dziwne ogólne zachowanie, wpatrywanie się, mimika twarzy itp
- nie potrafi trzymać łyżki / widelca i nie potrafi jeść i pić. Łapie w garść łyżkę, otwiera ryja i mlaska w towarzystwie. Jak można tak strzelać z ryja jak obok siedzi kupa ludzi.
- zaczyna głaskać i dotykać nowopoznane dziewczyny, kładzie się za nimi i na nie się zsuwa. Nikt sobie nie życzy, że przychodzisz i jakiś gość na ciebie wskakuje i Cię smyra po głowie.
- trafiłem na fragment jak tłumaczył lasce zasadę działania tornada i wypowiadał się o podciśnieniu i słupie wody... Kto widział ten wie o co chodzi
- oglądałem jak był z nim wywiad i uważa, że dziewczyny na niego lecą za najlepszy wygląd, a przecież wygląda i zachowuje się jak zjeb ze swoim zestawem zachowań.
- sposób poruszania się, gdzie łazi szerszy od Guzika
- z Weroniką od pierwszego dnia chciał już być parą i dziwił się czemu ona nie chce się z nim zadawać, co tylko podkreśla jak płytkie ma rozumowanie. Dziewczyna mówi mu, że przystojny, a on, że podoba mu się najbardziej jej dupa.
- no i kompletnie zdegradowanie do roli śmiecia przez Kasja

Nakreśliłem tak ogólnie o co mi biega. Kto oglądał to będzie wiedział do czego piję, a nie będę się przecież rozpisywał dla kogoś kto nie oglądał bo i tak nie skuma. Tyle ja pamiętam bo oglądam to z doskoku. Dla mnie Wiewiór na 100% to lekko upośledzony chłopaczek, który jakimś cudem trafił przed ekrany, a w jego głowie uroiło mu się, że jest najprzystojniejszym facetem i wymiataczem MMA

#youtubeshore
#famemma
#patostreamy

Czy waszym zdaniem Wiewiór jest lekko upośledzony?

  • TAK 85.2% (156)
  • NIE 14.8% (27)

Oddanych głosów: 183

  • 5
  • Odpowiedz
@Krul_Marcineusz_Pierfszy: Kto zna dzisiejszą młodzież ten wie że to norma, takie upośledzenie wynika z socjalmedii, zachowują się jak zombie z telefonami zamiast mózgu a po ich schowaniu po minucie mają objawy odstawienne. Dochodzą do tego syntetyczne narkotyki amfetaminopodobne których nikt nie testował nawet na szczurach robią z mózgu ser szwajcarski, dają chwilowy efekt god mode z przebłyskami wzmożonej inteligencji zakończone zjazdem i psychozą który próbują łagodzić innymi narkotykami zawierającymi cbd bądź
  • Odpowiedz