Wpis z mikrobloga

nie kumam Was ludzie, czemu na sile gracie longi na bananie. Siedze na S skupujac futures od poziomow 1840 na wig20, po prostu widac było ze banan przestał rosnąć od połowy wakacji, a to zwykle znaczy ze bedzie dół. Jest jeszcze potwierdzenie w słabym PLN. Gram short na wig20 juz trzeci raz w zyciu(2018 grudzien, oraz styczen 2020), za kazdym razem spory zysk. A Wy szukacie okazji na L w Sasinowkach ... okazje są, ale w drugą strone, zmiencie mindset. PS. trzymam S do 1700 i zobaczymy co dalej, głowny pakiet przestałem dobierać S przy 1770, ale wczoraj jescze pokusiłem sie o2 dodatkow kontrakty. Teraz ani bym nie brał L ani więcej S, czekam na rozwój wydarzen. Wciaż licze na 1k chorych/dziennie i sraczke w mediach, wtedy zamkne S i skupie akcje. Niech ten post bedzie moim wkładem w wykop i podziekowaniem za panike na głownej w styczniu dzieki ktorej zagrałem grubo na S. Dam Wam znac jak wyjde.

#gielda
kot__morderca - nie kumam Was ludzie, czemu na sile gracie longi na bananie. Siedze n...

źródło: comment_1600327759X74PAMKCBilZhKzW6MyPfh.jpg

Pobierz
  • 5
@czlowiekbutelka: jak gram na DAX/SP500 CFD daytrading to jest jak druga praca. Ale mam tam słabe wyniki i w ogole daytrading chyba nie dla mnie. Jak gram kontrakty futures na WIG jak teraz, to tylko rano zerkam i pod koniec dnia czy sytuacja idzie w moją strone i czy jakies wazne punkty przebija, ewentualnie newsy. Kontrakty futures trzymam czasem nawet dwa miesiace , poki idzie zgodnie z moim scenariuszem(czyli spada, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kot__morderca: jaką sraczkę, to ktoś jeszcze przejmuje się liczbą zachorowań w takim samym stopniu jak na poczatku roku? Paniki już nie będzie, jakiś szczątkowy lockdown może się zdarzyć w sensie zaostrzenia zakazów, ale nie licz na kolejną zapaść, nikt tego już nie chce i nie ma kasy na takie zabawy