Wpis z mikrobloga

  • 239
Nigdy nie zrozumiem jak osoby które potrafią sensownie złożyć dwa zdania (czyt. mają więcej niż 12 lat) mogą tracić własny czas na słowne utarczki w internecie w obronie jednej korporacji i ataku na drugą, za darmo. Gdzie wiadomym jest, że jedyne czego te korpo chcą to pieniądze tejże osoby, a dostają jeszcze w pakiecie żołnierza walczącego za jakiś brand w social media. #ps5 #ps4 #xboxone #konsole #pcmasterrace
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xenoth: Ciekawe, że pisze to osoba co udziela się na tagu drużyny piłkarskiej.
Płacą ci za brand social tej drużyny czy po co tak cię to obchodzi?
@m0rgi pisząc to wiedziałem że znajdzie się jakiś stalker. A co tam piszę? Że legia #!$%@?? Czy poprostu udzielam się w temacie drużyny która mnie interesuje (w większości po pijaku zresztą). Czujesz różnice?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xenoth: Zupełnie mnie nie interesujesz na tyle, bym sprawdzał co za głupoty tam piszesz jak już widziałem ten wpis z gorących który jest hipokryzja że strony fana jakiegoś klubu o którym tu pisze.
Zupełnie mnie nie interesujesz na tyle, bym sprawdzał co za głupoty tam piszesz jak już widziałem ten wpis z gorących


@m0rgi: Święty Tomasz z Akwinu widzi jak robisz #!$%@?ę z logiki XD Bo jednak sprawdziłeś.

To że sobie piszę o jakiejś drużynie piłkarskiej, tak jak ktoś sobie pisze to xboksie czy ps4 to nie jest nic złego. Aktywna walka ze zwolennikami innej drużyny/korpo to już jest jakaś choroba i trajbalowy atawizm.