Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dobra.
Jestem umówiony z laską z pracy ze pojedziemy na jeden dzien w Pieniny.

Co warto zobaczyć poza sokolica i trzema koronami?
Chciałbym ją trochę umeczyc :D jakie szlaki wybrac? Dzień może nam się przedłużyć w sumie na dwa ale nid jestem pewny :D

#pieniny #gory #polskiegory #trekking
  • 15
@Habemuspapam69 A jak z jej formą? Jeśli jest bardziej typem kanapowca to myślę, że wejście na Trzy Korony, dojście na Sokolicę i zejście może ją wystarczająco umęczyć xD aczkolwiek jeśli jakaś aktywność fizyczna gości w jej zyciu, to żeby było wymagająco to chyba najlepiej wejść ze Szczawnicy - trzeba będzie przeprawić się przez Dunajec, potem na Sokolicę i na Trzy Korony.
@Habemuspapam69 Jeśli chcesz, żeby Cię znienawidziła, to trasa idealna XDDD z Jaworek (Jaworków?) na Trzy Korony to będzie jakieś 20 km xD do tego ponad 1500 metrów podejść xD w sumie to nie wiem co gorsze, wejście na Wysoką czy przejście od Durbaszki do Schroniska Orlica, bo końcówka jest #!$%@? xD nie pamiętam jak się szło z Wysokiej do Durbaszki, bo wtedy myślałam już tylko o tym, żeby zjeść kotleta xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Habemuspapam69: Jaworki -> Biała woda -> Wysoka -> Homole -> Jaworki
Można też w drugą stronę, ale Homole są ładne i lepiej zostawić na koniec, bo 1 część trasy jest mniej spektakularna