Wpis z mikrobloga

Marlenka po zderzeniu z rzeczywistością w pracy fizycznej, chętnie by wróciła do patostreamów, ale ja szczerze wątpię czy coś z tego wyjdzie. Jeśli by to zależało tylko od niej, to byłby już nowy sezon sztuki nowoczesnej, ale rafatusa już to chyba nie jara. Raczej dojrzał na tyle, że zdaje sobie sprawę, że jedyne czego może się dorobić na tym biznesie to marskość wątroby, więc jedyna szansa na powrót marlenki to znalezienie nowego konkubenta zadymiarza ¯\_(ツ)_/¯

#patostreamy #rafatus
P.....o - Marlenka po zderzeniu z rzeczywistością w pracy fizycznej, chętnie by wróci...

źródło: comment_1600284165sTaM3Ds8UPQqlQfJ66omyQ.gif

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@PanEdzio: Nie, analczyk do tego nie dorósł, tylko robi to po cichu, dalej chleje, ćpa, tylko nie robi tego na streamie, a zajął się konkretnie prostytucją u boku prostytutki jak to było przy agnes, z tym że ta jego trenerka ma już swoje na karku i raczej nie ma takiej klienteli co wcześniej. Nie to co młody chłopak który chętnie da w dupsko za parę szylingów. Potem się chwali "dobrym" życiem
  • Odpowiedz
@PanEdzio: rafatus jest tym samym degeneratem tylko zamiast debila w kasku albo sz.p Dominy ma ta nowa laske ktora pokazala na live ze ma może z max 8iq wiecej od marleny. Ona go #!$%@?, jemu sie znudzi wystawiania tekstow z rapu o wyjściu z gówna i prawdopodobnie znow bedzie sie uchlewał
  • Odpowiedz
@madness_returns: Te prawdopodobnie miało być jakoś w marcu jak z odwyku wyszedłem. Co miesiąc pisaliście, że już niedługo już za chwilę. Moja dziewczyna jest bardzo inteligentna i fajna to fakt, ale nie ma skąd mnie #!$%@?ć bo ja mam swoją chatę ona ma swoją. Nawet jeśli bym dziś stracił wszystko, tak jak piszesz @PanEdzio człowiek wychodzi z patologii, patologia z człowieka nigdy hehe, ale faktycznie wolę ciężej i ciszej niż łatwiej
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Siedzenie w baraku z 10 innymi rumunami, to nie jest "własne" mieszkanie to raz. Sam teraz się przyznałeś, że robisz to co robiłeś, tylko po cichu, czyli dalej chlejesz, ćpasz, dajesz się rozpychać hansom. Wychodzi na to, że dalej jesteś na dnie bez mieszkania, dajesz się rypać, kasę zgarnia twoja właścicielka, a jak cie zostawi, to znów trafisz do psychiatryka i znów będziesz czekał na "wyjście z dna" czyli na
  • Odpowiedz
@ChudyEdd: Z tobą to nie pisze tylko zgłaszam, bo jesteś dennym psychofanem z problemami emocjonalnymi, który sobie wymyśla jakieś historyjki na mój temat. Idź chłopie do lekarza bo w końcu może być z późno i do Choroszczy cie rodzice bedą musieli oddać.
  • Odpowiedz