Wpis z mikrobloga

@drapieszny_jak_lef: nie chce mi się nawet zastanawiać nad twoim brakiem logiki i jak połączyles te dwie kwestie ze sobą, ale nie mam siły na dyskusje, jak to się mówi „lekarz kazał przytakiwać”, więc żeby było ci lepiej: tak!! Mężczyźni nigdy nie obgadują, zawsze mówią wszystko wprost, chodzące ideały, a baby są be.
  • Odpowiedz
(a połączyłem to, bo wiem, że mężczyźni w oszukują najbardziej w swoich związkach z kobietami)


@drapieszny_jak_lef: ale my mówimy głównie o obgadywaniu innych ludzi, z mema wynika, że to jakiś znajomy/znajoma. I kobiety i mężczyźni obgadują, po prostu śmieszy mnie ten głupi stereotyp, że mężczyźni nie obgadują kogoś za plecami nigdy, a kobiety zawsze (no bo przecież jak cię kolega „na żarty” wyzywa prosto w twarz, to nie może potem
  • Odpowiedz
@nirvanaa03: Nie wiem, jak żyję nie miałem problemu z obgadującymi mnie facetami czy kolegami. Raz był ferment, ale koniec końców ta sama grupa mi pomogła w tej samej sytuacji z czego on wynikł. Przeprosiny z ich strony też były i to długo. A z laskami? Jedna nawet mnie rzuciła, bo koleżanki jej nagadały, a passive agressive były zanim poznały jakim jestem człowiekiem XDDD No ale jak ktoś lubi się słuchać
  • Odpowiedz
@drapieszny_jak_lef: ale skąd ty możesz wiedzieć czy jesteś obgadywany czy nie? Przecież żadna ze stron, która cię obgaduje ci o tym nie powie XD śmieszy mnie taka pewność w stwierdzeniu „no mnie nikt nie obgaduje”, przecież nie można mieć nigdy pewności, uwierz, że nie raz byłeś pewnie obgadywany, ludzie tacy są. No chyba, że masz tak zgraną paczkę znajomych i wszystkich znasz jak własną kieszeń. Ja też nie znam o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzieju41: no widać chyba nie, ale jak komuś nadepniesz na odcisk to tak się kończy
@chrominancja: ja pracuję w środowisku typowo męskim, także pozostało mi się tylko zgodzić z tym obrazkiem, elo xd
@nirvanaa03: tak Ci się tylko wydaje, pewnie tobie "koleżanki" równo obrabiają dupę
@Sloneczko: ja się nie spotkałem z obrabianiem dupy komukolwiek przez moich znajomych
@Reck: nie wiem, wtedy dla
  • Odpowiedz