Wpis z mikrobloga

@nirvanaa03:

Mężczyźni nigdy nie obgadują, zawsze mówią wszystko wprost, chodzące ideały, a baby są be.


To jest zupełnie co innego niż napisałaś za pierwszym razem. Bo napisałaś:

faceci są często nawet dużo bardziej dwulicowi i fałszywi niż kobiety


A mięso jest często dużo bardziej smaczne od warzyw. Jednocześnie, warzywa często są dużo smaczniejsze od mięsa.

Zupełna prawda. Nadmienię tylko, że to jest twoja logika. Dobra jest. Jednocześnie totalnie bezwartościowy komentarz typu
(a połączyłem to, bo wiem, że mężczyźni w oszukują najbardziej w swoich związkach z kobietami)


@drapieszny_jak_lef: ale my mówimy głównie o obgadywaniu innych ludzi, z mema wynika, że to jakiś znajomy/znajoma. I kobiety i mężczyźni obgadują, po prostu śmieszy mnie ten głupi stereotyp, że mężczyźni nie obgadują kogoś za plecami nigdy, a kobiety zawsze (no bo przecież jak cię kolega „na żarty” wyzywa prosto w twarz, to nie może potem obgadać
@nirvanaa03: Nie wiem, jak żyję nie miałem problemu z obgadującymi mnie facetami czy kolegami. Raz był ferment, ale koniec końców ta sama grupa mi pomogła w tej samej sytuacji z czego on wynikł. Przeprosiny z ich strony też były i to długo. A z laskami? Jedna nawet mnie rzuciła, bo koleżanki jej nagadały, a passive agressive były zanim poznały jakim jestem człowiekiem XDDD No ale jak ktoś lubi się słuchać 19
@drapieszny_jak_lef: ale skąd ty możesz wiedzieć czy jesteś obgadywany czy nie? Przecież żadna ze stron, która cię obgaduje ci o tym nie powie XD śmieszy mnie taka pewność w stwierdzeniu „no mnie nikt nie obgaduje”, przecież nie można mieć nigdy pewności, uwierz, że nie raz byłeś pewnie obgadywany, ludzie tacy są. No chyba, że masz tak zgraną paczkę znajomych i wszystkich znasz jak własną kieszeń. Ja też nie znam o żadnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzieju41: no widać chyba nie, ale jak komuś nadepniesz na odcisk to tak się kończy
@chrominancja: ja pracuję w środowisku typowo męskim, także pozostało mi się tylko zgodzić z tym obrazkiem, elo xd
@nirvanaa03: tak Ci się tylko wydaje, pewnie tobie "koleżanki" równo obrabiają dupę
@Sloneczko: ja się nie spotkałem z obrabianiem dupy komukolwiek przez moich znajomych
@Reck: nie wiem, wtedy dla mnie memy nie istniały, grauem