Wpis z mikrobloga

@Misiakk: spoko, kupie po roku jak cena spadnie do 50zl xD

No i nie zapomnijmy o karpiku wsrod slupkowych, czemu sprzedaz poleciala na leb, pewnie cebulakom szkoda tych milionow wydawac, i to jeszcze na kol of djuty z 2h singlem (o ile wogole go bedzie mial), bo napewno to nie wina ceny :)
Problem w tym, że Call of Duty zajebiście trzymają cenę i ciężko dorwać za 50zł nawet po 2 latach xD


@Beeercik: w sumie racja, akurat cody mnie nie kreca, ale inne gry bede musial czekac, moja wewnetrzna cebula nie pozwoli mi wywalic 350zl na gre, zle bym sie z tym czul :)
Oby PSNow weszlo do PL, to nawet nie bede mial kiedy ogrywac tych nowosci na premiere :)

Dalej kupujcie
Heh te ceny gier dla plebsu konsolowego sa #!$%@?. Bede kupował konsole dla napędu blue ray. Myslalem ze kupie ze 3 gry a reszte sobie bede zaciągał z darmowych tytułów co miesiac.

Teraz to nie wiem co zrobie bo #!$%@? tysiąc złoty na 3 gry to debilizm :/
@cwlmod: przy premierze PS4 te. straszyli cenami gier w okolicy 80usd. Rynek szybko ich zamiary zweryfikowal.

No i taka gra zawsze bedzie cos warta. Kupisz za 200zl, ograsz, sprzedaz za 170, wymienisz sie z kolega, pozyczysz cos od znajomego - mozliwosci jest wiele.