Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać to powtórzę jeszcze raz...
A tak na serio to wracam po kolejnym już banie. Moderacja ewidentnie nie lubi Zbysia Stonogii i jego twórczości, ponieważ już drugi raz zleciałem z rowerka z powodu jego parodii. Beka w #!$%@?. Ja wykazując się kreatywnością robiąc śmieszną przeróbkę dostaję bana bo jest tam parę brzydkich słów, a taki erb0, który wyzywa cały czas wszystkich naokoło od idiotów, kretynów i ma nielegalnie multikonto, siedzi sobie spokojnie na wykopie bez nawet żadnego upomnienia xd. To jest jakieś nie porozumienie. Nie mam słów.
#f1 #powrotzbanicji
milosz1204 - Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać to pow...

źródło: comment_1600183524ZG7NDffYzD4nhsFt0rGlto.jpg

Pobierz
  • 17
@szunis: „Moderacja ewidentnie nie lubi Zbysia Stonogii i jego twórczości, ponieważ już drugi raz zleciałem z rowerka z powodu jego parodii. Beka w #!$%@?. Ja wykazując się kreatywnością robiąc śmieszną przeróbkę dostaję bana bo jest tam parę brzydkich słów, a taki erb0, który wyzywa cały czas wszystkich naokoło od idiotów, kretynów i ma nielegalnie multikonto, siedzi sobie spokojnie na wykopie bez nawet żadnego upomnienia xd.”