Wpis z mikrobloga

  • 1
@pionic czyli ten tańszy prześle w inne miejsce internet ale tam będzie trzeba podłączyć przewód tak? Wzięłam na próbę te droższe ale z OLX i wyciągają 0,2MBit pobieranie teraz szukam nowych.
  • Odpowiedz
@Plotkova99: Chodzi Ci o ten model z WiFi? Nie mam pojęcia jaką ma skuteczność, pewnie taką jak niskiej klasy router. Ja używam od wielu lat tych adapterów i uzyskuję na nich prędkość w zasadzie taką jak dostarcza mi dostawca, więc jeśli u Ciebie było 0,2Mb to coś jest mocno nie tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plotkova99: @pionic: wystarczy zwykły repeater rzędu 90 zł i działa bez żadnych kabli, jak masz wziąć jakieś dziadostwo co wysyła tylko sygnał do drugiej skrzynki to kup router za 300 zł a nie takie cos.

https://www.tp-link.com/pl/home-networking/range-extender/tl-wa850re/
To się łączy po wifi z routerem normalnym, ale jeśli masz grube ściany, dużo kabli w ścianach,ściany nośne (zazwyczaj mocno zbrojone) to i tak ci to nic nie da i prościej będzie puścić skrętkę
  • Odpowiedz
@nollo: A ja tam sobie chwalę powerline. Od lat używam i działa bardzo fajnie, a średnio mi sie uśmiech ciągnąć skrętkę przez 6 metrów wzdłuż ściany a potem jeszcze wiercić się przez ścianę nośną. U mnie sprawdza się znakomicie, bo żadne WiFi by tego nie ogarnęło choćby tak dobrze w połowie jak to rozwiązanie. Dalej w drugim pokoju mam zwykły switch i wszystko mi śmiga jak trzeba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Plotkova99: zwróć uwagę czy mają wifi. Ja miesiąc temu oddałem bo po zakupie okazało sie, że brak wifi. Moja wina bo nie zwróciłem uwsgi
  • Odpowiedz
@Plotkova99: te drozsze maja wifi, ale nie działa to porywająco i sporo się grzeje, ale sieć robią niezłą (po kablu). używam podobnych więc jak coś to pytaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
do tego tplink niezbyt czesto aktualizuje soft w swoich urzadzeniach
  • Odpowiedz