Wpis z mikrobloga

@L3stko: ja powiem tak, żart na tyle stary, że w zasadzie nawet by nie bawił, gdyby nie reakcja lewicy...
Te wszystkie jesz burgery - jesteś niemoralny, sprawdza się to co mówił dawno temu Szymon na wojnie idei, lewica ma dość abstrakcyjne poczucie moralności, możesz mieć 3 dzieci z trzema różnymi ojcami, ważne że nie jesz krówki.
  • Odpowiedz
@Piranie: Nie sądziłem, że przyjdzie mi wyjaśniać coś tak oczywistego, ale dobra...
Sośnierz tym "żartem" zrównuje zwierzęta do roli dostarczycieli dóbr dla rasy panów, czyli ludzi. I to cały jego prosty, kucowy światopogląd. Chyba nawet zgodny z biblią ("Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami
  • Odpowiedz
@mjxxx1 To był tylko, żart doszujecie się w nim jakiegoś ukrytego sensu. Taki przykład żartu o podobnej budowie: Uważam, że powinniśmy zwiększyć liczbę praw polskich piosenkarzy ! Powinni mieć prawo zachować milczenie. I to jest zwykły niewinny żart napisany przeze mnie czyli osobę która uwielbiała polskie reggae.
  • Odpowiedz
@Piranie: Jeśli to był żart to pan Sośnierz powinien z takimi żartami wrócić do gimnazjum, a raczej do podstawówki. Jako posłowi na sejm to nie przystoi.
  • Odpowiedz
@mjxxx1.

wiem że mięso jest w diecie konieczne.

Mogę się mylić ale chyba nie jest konieczne. Jest np taka grupa ludzi która nazywa się wegetarianie, należałem do niej przez rok z hakiem.
Jeśli byś odpowiednio suplementował/jadł rośliny z "dużą zawarością" składników których brakuje ci na tej diecie i uprawiając sport patrzyłbyś na aminogram białek to nie była by chyba niezdrowa dieta. Mógłbyś oszczędzić cierpienia zwierzętom + ta dieta ma lepszy wpływ
  • Odpowiedz