Wpis z mikrobloga

Trzecia kolejka wielkiego finału plebiscytu na najlepszego kierowcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do głosowania trzeciej kolejki finału. Chcieliście trudne, to będzie trudne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze względu na masowy trolling, proszę każdego użytkownika o podanie swojego nicka z wykopu. Każdy użytkownik ma prawo do jednego głosu.

Kierowców chyba nie muszę przedstawiać, ale jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, to przygotuję jakieś podsumowanie pojedynczych największych osiągnięć każdego z nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejne głosowanie pojawi się w czwartek, zgodnie z tym co mieliśmy pod koniec fazy barażowej. Proszę o nietrollowanie - głosujemy obiektywnie (nawet ja nie hejtuję Alonso za wszelką cenę), i żeby każdy oddał głos dokładnie jeden raz. Trollując i głosując wielokrotnie psujecie w ten sposób całą zabawę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak jak pisałem, dodałem jedno pole, póki co testowo - należy podać swój nick z wykopu. Może w ten sposób odechce się trollowi mieszać w zabawie. Przez twoje zabawy zepsuty został wynik nie tylko tej jednej ankiety w którą celowałeś, ale także i trzech pozostałych.


Zmienimy nieco zasady - to ostatni raz, kiedy pojawia się tabela po kolejce. Od tej pory wyniki zostają utajnione, a ujawnione zostaną dopiero po zakończeniu głosowań. Aby nie było podejrzeń o manipulację, standardowo wyniki pojawią się w formie szczegółowej, w excelku podrzuconym poniżej.

Standardowo, zachęcam do dyskusji i wymiany poglądów na temat wyników kolejnych głosowań. Stawka jest niezwykle zacięta, ale to są najlepsi z najlepszych, więc inaczej być nie może. Mam nadzieję, że dotychczasowe fazy pomogły nieco nabrać relatywnych opinii względem poszczególnymi kierowcami, co ułatwi głosowanie teraz.

W drugiej kolejce także doszło do kilku ciekawych rozstrzygnięć - ponownie nie mieliśmy żadnego kierowcy nieposiadającego ani jednego głosu na pierwszym miejscu, co wiele mówi o naszym społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W jednym z najważniejszych starć tej fazy, Michael Schumacher dość pewnie pokonał Juana Manuela Fangio i Lewisa Hamiltona. Pierwsze punkty, ale jakże pewne zdobył Graham Hill.

Zachęcam do wymiany poglądów na temat bieżących głosowań, na omawianie wyników przyjdzie czas gdy wszystko się rozstrzygnie. Chcę wprowadzić nieco elementów "niespodzianek", dopóki stawka jeszcze jest zwarta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od pewnego czasu dostępne są też wyniki wcześniejszych faz turnieju, w excelku podlinkowanym TUTAJ. Półfinały zostały już wrzucone, w tym tygodniu postaram się dorzucić jeszcze szczegółowe wyniki barażu.
#rankingf1 #f1

fordern - Trzecia kolejka wielkiego finału plebiscytu na najlepszego kierowcę ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_1600077586vM2QpYJShMOG0PVh5z6kWB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz