Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jeśli nie masz pomysłu, to znaczy, że nie powinieneś robić


@krytyk__wartosciujacy: co to za durne podejscie? jak nie mam pomyslu jaki rower kupic to nie powinienem kupowac? lol? mam chec miec tatuaz to sie pytam ludzi o pomysl/motyw tak samo jak mam chec pojezdzenia na rowerze to sie pytam ludzi o typ/model roweru? sa ludzie ktorzy sie znaja na rowerach to cos podpowiedza itd co w tym zlego? tak samo jest
@Matrioszkawkieszeni: wiesz.. jak zapragnąłem kupić rower to po pierwsze zastanowiłem się, jaki to miałby być rower.
Zdecydowałem się na trekingowy, chociaż wszyscy zachwalali gravele, szosy albo mtb. Wtedy zacząłem oglądać strony producentów, porównywać parametry, przymierzyłem i się zdecydowałem się kupić.

A co robi OP? Eeee chcę tatuaż. Na przedramieniu. Tak, muszę mieć zajebistą dziarę. Ej mirki, powiedzcie co zrobić, żeby mieć zajebistą dziarę?

A ja myślałem, że dziara oznacza coś o
@Barneyeos: odpowiadając na pytanie: jeżeli Ci się chce zrobić sobie jakiś tatuaż i nie masz na niego żadnego pomysłu a dodatkowo pytasz o to ludzi z internetu to moja sugestia: po prostu nie rób. Dzięki za cycki, pozdrawiam.