Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A ja myślałem, że dziara oznacza coś o właścicielu, a nie, że chce być zajebisty. Chociaż chyba właśnie odkryłem o co chodzi.. o chęć bycia zajebistym!


@krytyk__wartosciujacy: nie dziara nic nie znaczy ma fajne wygladac jak wzor/napis na t shirt

op zastanawia sie nad wzorem szuka pomyslu na nia co jest mega normalne
i wcale nie robi tego
  • Odpowiedz
@Barneyeos: nie pytaj o takie rzeczy tutaj bo większość osób to mentalne średniowiecze i powie ci że tatuaże to gówno a skóra to nie brudnopis XD
Wbij se na jakiś Pinterest, grupki Facebookowe lub w ostateczności pogadaj z tatuatorem, a być może coś ci zasugeruje lub naprowadzi.
Spróbuj zapytać też samego siebie "co mi się podoba". Tak ogólnikowo. Może ktoś lubić psy i walnąć se dziarke ze Snoopy'm. Pomyśl też
  • Odpowiedz
  • 1
@lukenzi ah występ Prophet'a na Mysteryland w ubiegłym roku (właśnie na scenie thunderdome, choć to ojciec HS) to było coś, a myślałem, że się facet skończył i tu niespodzianka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barneyeos: to może jeśli już wzór chemiczny to niekoniecznie fenta jeśli go nie walisz xDDD tylko nie żadne dopaminy i serotoniny albo MDMA bo to sobie alternatywki robią xD
  • Odpowiedz