Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że można uważać, postać Hitlera za dosyć niejednoznaczną czy historycznie ciekawą bez zbędnego demonizowania jego osoby.
Że można się uważać za faszystę. W końcu faszyzm i nazizm są błędnie mylone, a sam Mussolini wstawił się nawet za naszymi profesorami podczas akcji Sonderaktion Krakau.
Rozumiem słuchanie nieironicznie RAC. Sam lubię niektóre kawałki.
Pojmuje nawet czemu wiele osób ma awersje do żydów. Też nie podoba mi się to, co robi Izrael albo kwestia kamienic.
To, że są jednak w naszym kraju nieironiczni zwolennicy ideologi spod znaku swastyki to ja nigdy nie pojmę.
Uważam, że jest to wręcz objaw jakieś choroby psychicznej albo silnego foliarstwa.
#historia #iiwojnaswiatowa #nacjonalizm #faszyzm
#ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #hitler
  • 17
@Al-3_x: No ja znam laskę, która odnosiła się publicznie z poglądami Hitlera (tj noszenie żelaznego krzyża na szyi, flaga III Rzeszy widoczna na zdjęciach, a raz w szkole nie kryjąc się napisała rozprawkę o Holocauście, że Hitler nie wiedział o zakładzie Żydów (wierzy w kłamstwo oświęcimskie)) ¯\(ツ)_/¯ no i miłością erotyczną darzy Adolfa Hitlera ¯\(ツ)_/¯
@XXUnthinkableXX: ty co chwile #!$%@? jakieś głupoty więc mozna przypiac tu kazdy twoj wpis


@kzxx: daj przykład

Zdjęcie japońskiego Pałacu w Dreźnie po pierwszej fali bombowej. Piloci-zbrodniarze nigdy nie zostali osądzeni;


To nie jest głupota Niemieccy piloci za takie same naloty byli nazywani zbrodniarzami z tym że ich naloty miały cele taktyczne

szukam taty ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º) #