Wpis z mikrobloga

@Maciejo94 Pralko-suszarka ma bardzo duże zużycie wody i szybciej zużywają się części. W większości wypadków jak masz 8kg pralke to i tak możesz suszyć tylko maks. 5 kg prania a pranie i tak moim zdaniem wychodziło gorsze niż z oddzielnej suszarki ;)
Mogę jeszcze podpowiedzieć, że warto odwiedzić outlet z np kafelkami bo są o wiele fajniejsze ceny :)
  • Odpowiedz
@Maciejo94 1. Zdecydowanie nie wyobrażam sobie mieszkania bez zmywarki. Tym bardziej że u mnie ze zmywarką oszczędność wody jest tak duża, że wystarcza na prąd do zmywarki i chyba prawie na tabletki. Nigdy więcej ręcznego mycia.
  • Odpowiedz
@tuttifruttis: Okej, rozumiem! A to prawda, że suszarka niszczy ubrania? Zastanowię się, chociaż szczerze mówiąc nie myślałem o suszarce :P Plus pytanie odnośnie outletu z kafelkami - polecasz jakąś sieć? Coś w Warszawie/okolicach?

@vertical: zmywarka będzie na sto procent! Tylko zastanawiam się nad rozmiarem... I firmą samej zmywarki. Gdzie kupujesz tabletki? I jakie polecasz? :D
  • Odpowiedz
@Maciejo94 Moja nie niszczy, mam sharpa. W sumie jak się je wyciąga od razu jak suszarka skończy i są jeszcze cieplutkie to nie trzeba ich nawet prasować:) ładnie też pachną plynem do ubrań:) Ja byłam w Gdańsku w Nexterio, ale widze, że w Warszawie też mają sklepy. https://nexterio.pl/?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwhvf6BRCkARIsAGl1GGiwxvzA3nxaa_p-CdWHcgIEE714Ze1vP0UiRCl-ZzjykdOEZW6mvCwaAjtlEALw_wcB . Co do zmywarki to ja od siebie polecam jak największą zmywarkę, czyli 60 nawet jak nie masz dużo domowników to bez problemu wejdą
  • Odpowiedz
@Maciejo94: jak masz to mieszkanie z różowym to bierz koniecznie projektanta! Moja żona co chwilę coś wymyślała innego, więc wzięliśmy projektantkę. Teraz wymyśla trochę mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SuperStefan: mieszkanie mam sam, ale mam też różowego :P Chciałbym, żeby uczestniczyła w procesie projektowania/urządzania ( ͡° ͜ʖ ͡°) i już zauważyłem, że ma tysiąc pomysłów na minutę :D
  • Odpowiedz
@Maciejo94 Ja mam 45, uruchamiana jest niemal codziennie z naczyniami po 2 osobach, wkladam również garnki i patelnie bo nie chce mi się myć ich ręcznie (mam ją od roku i była włączana niemal 300 razy), tabletki to Quantum Max znanej firmy kupowane przez neta w ilości 100 lub 200 sztuk w zależności jaka ilość jest tańsza no i tam gdzie taniej. Wychodzi około 50 gr za sztukę. Kupuję te bo były
  • Odpowiedz
Dużo gniazdek w kuchni nad blatem.
Według mnie przydaje sie wysokie siedzisko przy wejściu, bo nie lubię wiązać butów na stojaco :p można tam też zawsze rzucić torby z zakupami po wejściu.
Zaplanować gniazdka i przestrzeń wokół komputera i telewizora, żeby się kable nie plątały :)
  • Odpowiedz