Wpis z mikrobloga

Co byście brali - Octavie I czy VW Bora ? Obydwa 1.9 TDI i obydwa mniej więcej w tej samej cenie za dobry egzemplarz (7-8k).
Jeżdzę głównie drogami ekspresowymi, rzadko długie trasy. Zależy mi na bezawaryjności i taniej eksploatacji.

#motoryzacja
  • 19
@Sm3rf1k: jak wpisalem w google to "skoda octavia i wymiary" to na samej górze wyskoczyło mi (bez wchodzenia w zadna strone) : "Rostaw osi : 2512 mm" , ale rzeczywiscie na autocentrum i zakladce dane techniczne zweryfikowalem to info
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@calete: w borze może faktycznie siedzenia są węższe ale za to lepiej trzymają boczki, bardziej przemawia za mną wygląd i jakość wnętrza, nie słychać tak mocno plastików jak w octavi. I tak jak piszą poprzednicy, to jest to samo auto. Może czym nowszy rocznik to jest lepiej dopracowany bo pierwszy model octavi byl chyba produkowany do 2009 roku o ile się nie mylę. A tak to będą te same bolączki na
  • 0
@Freso: Nie kupiłem, jutro jadę zobaczyć kilka egzemplarzu Bory, od prywatnych właścicieli, okolice 7k, mam tez w obserwowanych octavię, ale z tego co widzę dobrych vw bora w okolicy jest więcej niż skody. Jakbyś napisał mi na co zwrócić uwagę będę mega wdzięczny ! Celuje tylko w silniki 1.9 TDI