Wpis z mikrobloga

@MichalLachim: nazywanie debilami debilami jest akurat spoko - problem w tym ze typ z tym przesadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pic related to najwazniejszy argument za ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli państwo daje granty na mniejszą opresję, to wydaje się że nie ma nic złego w postulowaniu rozszerzenia takich grantów na jak największą część społeczeństwa (ale mimo wszystko dobrze by było żądać porzucenia
tyrytyty - @MichalLachim: nazywanie debilami debilami jest akurat spoko - problem w t...

źródło: comment_1599943346KSTHMtI5JpeuBZRzSdzBdp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Oba są ważne. Państwowe małżeństwa dla homosiów w żadnym stopniu nie rozbudowują aparatury państwa bo taka aparatura państwa już istnieje, więc zasłanianie się tym, że "bo ja jestem za prywatyzacją małżeństwa" w sytuacji gdzie szansa na prywatyzację małżeństw jest równa 0% uważam za co najmniej dziecinne.
  • Odpowiedz
@MichalLachim mam wrazenie że ten typ prowadzi dywersję libierarianizmu, przed którymiś z ostatnich wyborów zgłosiłem się do akcji "hedgehog" (celem było zrobienie aplikacji do głosowania na wybrane osoby niezrzeszone, ludzie idą du urny i wiedzą na kogo głosować), odbyło się chyba tylko jedno spotkanie organizacyjne, setki osób zostało podzielonych na grupy, i co? i dupa, chyba nic więcej się nie działo (albo mnie to ominęło), cały potencjał zmarnowany xD
  • Odpowiedz