Wpis z mikrobloga

Eh, w Poznaniu w salonie nie ma testowego Vitpilena 401 :/ Przejechałem się na 701, ale to półka wyżej, więc nie ma co porównywać. Jechałem też na Duke 390, silnik jest OK, ale nie wiem jak z jakością wykonania.

Ktoś może zna kogoś z Poznania z Vitpilenem lub Svartpilenem 401? Jest to na tyle mało popularny motocykl, że nawet nie wiem jak znaleźć kogoś. Nie widzę sensownego forum Husqvarny. Jakie jest najpopularniejsze forum motocyklowe?

Byłem też przetestować BMW G310R i jakość wykonania była na znacznie wyższym poziomie niż KTM-a. Moc odczuwalnie mniejsza, ale do latania po mieście nie wiem czy to ma aż takie znaczenie, a cenowo jest na prawdę dobrze. Do tego voucher na akcesoria.

#motocykle
  • 9
@CzlowiekZaKierownica: rozkminiałem cały dzień dzisiaj i nic mi z tego nie wyszło. Benelli mi nie podchodzi. Niby piszą, że Vitpilen trochę lepsza jakość wykonania niż Duke, ale nie wiem czy BMW nie jest racjonalnym wyborem - 18,9 tys. + voucher 1,7 tys., duży poważny producent i porządny salon. Husqvarna to jest mały sklepik, nawet nie mają żadnej 401 na stanie, żeby popatrzeć (BMW ma dwa na miejscu, dwa na testy, a
@prostynick: jak chcesz nówkę i masz 310R za 19k i jakiś voucher do tego to może to być dobra opcja. Co prawda mi 310R diabelnie się nie podoba, ale nie musi na szczęście :D Przy czym rzeczywiście spróbuj dorwać gdzieś jeszcze Hondę. I tak, żeby dać Ci coś jeszcze - sprawdź sobie Bajaj Bruzer 400, jest tak samo "urodziwy" jak BMW. Z tego co widziałem i macałem to jakość wykonania jest
@CzlowiekZaKierownica: krótsze trasy to jakie? Mieszkam przy dordze tranzytowej i do miasta powiatowego 30 km, wojewódzie 150. Idzie tym wyprzedzić bezpiecznie tira? Potrzeba czegoś z dobrym przyszpieszeniem w zakresie 90-120km/h. BMW G310 czy duke 390 kuszą ceną w porównaniu do np. Yamaha mt7.