Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 313
W końcu się przemogłem i postanowiłem zrobić #pokazmorde
Wiem że urodziwy nie jestem, jestem podręcznikowym przykładem osoby spod tagu #przegryw bo wyglądam jak wyglądam, 34 lata i ciągle prawiczek. Ale nie wstydzę się swojego wyglądu chociaż chciałbym coś w nim zmienić. Liczę na konstruktywną krytykę co do swojego wyglądu. Dla potwierdzenia że to faktycznie ja zrobiłem sobie zdjęcie z napisanym moim nickiem na kartce.
#niebieskiepaski #uroda #pokemongo #marylinmonroe
DPary - W końcu się przemogłem i postanowiłem zrobić #pokazmorde
Wiem że urodziwy nie...

źródło: comment_1599931046879zuVUa5Da32wbaaycnMe.jpg

Pobierz
  • 243
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DPary: wszystko jest normalne, a z tego co mówisz i co można wywnioskować to to czego nie wygrales to brak pewności siebie
  • Odpowiedz
@DPary co Ty mi tu za farmazony #!$%@?

Załóż konto na zbiorniku i jak masz #!$%@? jak puszka dezodorantu to morda nie będzie przeszkodą
Ps. Ron Jeremy

Ps2. Możesz wysłać to ocenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@delirium_memes: ja chciałbym już znaleźć prawdziwą miłość.. Mam 34 lata a czas ucieka. Chciałbym komuś dać swoje uczucie a nie tylko #!$%@? na jeden numerek i to tyle..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DPary: jak ty masz morde dobra, wypad z tagu fake przegrywie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak inni wspominali, idziesz na siłkę #!$%@? masy, zapusczasz włosy i po 2 latach bzikaj
  • Odpowiedz
dlatego napisałem że wyglądam jak podręcznikowy przegryw i się z tym nie kryję


@DPary: no to przykro mi niszczyć wyobrażenie o sobie ale tak jak inni pisali wyglądasz normalnie. Jak zgolisz wąsa i pójdziesz na siłkę/zyskasz przynajmniej 10 kg to będzie bardzo dobrze. Poza tym fryzura typu "maszynką na 5mm całość "zawsze odejmuje punkty wizualne. Spróbuj zapuścić włosy przez kilka tygodni a potem maszynką tylko boki, różnica będzie gigantyczna. Poza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@dac_oficjal: takich komentarzy potrzebuje bo po przeczytaniu tego mam uśmiech na twarzy, dziękuję Mirku za tak wyczerpujący komentarz. Obiecuje ze zacznę działać według Twoich punktów
  • Odpowiedz