Wpis z mikrobloga

@KoriManiaczka: walnij moda na prostytucję i niech się Klaudia oddaje za zioło czy coś, to takiej patolskiej rozgrywki pasuje jak ulał. Może jakieś jeszcze gangusy i haracze? Jak nie prostytucja to mody od sacrificial na przemoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A tak w ogóle to szkoda mi trochę tej Emilki, to złote dziecko, sama wyrzuca śmieci i myje naczynia po wszystkich i do tego ciągle jest uśmiechnięta () aż mi przykro że muszę jej zepsuć życie xD


@KoriManiaczka: Weź jej chociaż męża znajdź dobrego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@mayder @Vittel jakbym miała wybierać to wolę wyrwać któreś dziecko Klary niż Emilkę niestety xD może dobra bliźniaczka kontra zła bliźniaczka?

@Dziolszka za dnia nauczycielka, nocami prostytutka? XD trochę się jednak wzbraniam, bo podobno prostytucją można wyjść z biedy BARDZO szybko. No chyba, że w pakiecie są choroby weneryczne, to dodałoby trochę dramy ;)

@CJzSanAndreas no przeciez jest okno obok wanny xD

@Judasz_ no ja już ją pomęczę trochę, to może uwiedzie
  • Odpowiedz
@KoriManiaczka: Emilki rzeczywiście szkoda, tyle przeszła w życiu a ciągle się stara. Nieprzytomna Klaudia w wannie zaniedbująca bombelka to taki przerażający obraz xD
Aleksander pracuje? Mam podejrzenia, że szlaja się po przybytkach szemranej reputacji i znosi do domu choróbska!
  • Odpowiedz
  • 1
@KoriManiaczka chyba znów zacznę w to grać. Serio ostatnio często wpadam na Twoje wpisy i powoli mnie kusi. Gdzie się je ściąga? Ostatni raz w cokolwiek grałam 6 lat temu. Wtedy byłam na etapie tworzenia własnych ubranek w 3dmax do simów.
  • Odpowiedz