Wpis z mikrobloga

@Zbigszew Wesele to pogrzeb tylko, że z tortem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za kilka lat zobaczysz, że ta para poszła do sądu rodzinnego nap**erdalać się o alimenty... i facet przegra jak życie pokazuje ¯_(ツ)_/¯

Ten facet który organizuje teraz wesele, w tych czasach, jest idiotą i ignorantem. Za niedługo przyjdzie mu zapłacić
@szyryfyry1 Powiedz swojemu kuzynowi żeby nie był głupim ignorantem i zrezygnował ze ślubu i wesela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wesele, ślub miało sens 50-70 lat temu kiedy było inwestycją dla faceta która przynosi zysk. Żona jest wierna i są małe szanse na rozpad małżeństwa... czyli wszystkie pieniądze, czas i zaangażowanie które facet poświeca opłacają się

Dzisiaj zawarcie małżeństwa to jedno wielkie g**no i idiotyzm. Mężczyźni którzy je zawierają
@Granat556: Chłopie że Tobie nie wyszło, nie znaczy że wszystkim innym też nie wyjdzie, scisnij dupe i jak Cie juz baba rzuciła to rób co chcesz, a nie swirujesz pawiana na portalu ze śmiesznymi obrazkami, zresztą mnie Twoje zdanie #!$%@? obchodzi, a kuzynowi wrzucę ładnie hajs w kopertę, będę im życzył wszystkiego co najlepsze i liczę na zabawę do białego rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szyryfyry1 Zrozumiałem całą sytuacje na bagnie (bo w tej chwili tego inaczej się nie da nazwać) czyli relacjach damsko męskich poprzez zrozumienie prostego mechanizmu psychologicznego w umyśle każdej kobiety czyli hipergamii. Zrozumiałem też wpływ feminizmu i seksualizacji społeczeństwa na instytucje małżeństwa.

Jestem przeciwnikiem małżeństwa i wchodzenia w związki nie dlatego, że nie wyszło mi z dziewczyną, tylko dlatego, że zrozumiałem jak kobiety działają wobec nas.

Manipulują nami i okłamują nas cały czas,
@Granat556: Mam poblokowane taki dla #!$%@? (nie bierz tego do siebie) także podziękuję. Widzę że chcesz dobrze (chyba xD) także nie będę Ci nic tłumaczył, ani próbował smieszkowac. Życzę Ci po prostu szczęścia w życiu :)
@Trafas Będą poza małżeństwem, możesz zaoszczędzić więcej pieniędzy, masz więcej czasu wolnego którego możesz wykorzystać na pasje, nie musisz się nikomu tłumaczyć z tego gdzie, kiedy i z kim idziesz.

Małżeństwo miało sens przed III falą feminizmu w latach 60tych i rewolucją seksualną z przełomu 60tych i 70tych. Dlaczego? Bo społeczeństwo było bardziej moralne, małżeństwa były trwałą inwestycją dla mężczyzny z niskim ryzykiem rozwodu (czyt.: tragedii)

Dzisiaj ryzyko jest bardzo wysokie, w