Wpis z mikrobloga

  • 1
Moja kuzynka ma męża i dziecko. Pracuje ona w Niemczech od poniedziałku do czwartku i co tydzień wraca do kraju do męża i dziecka. Dziecko lvl 5 z ADHD. Mąż hurwa z mentalnością księcia . Sytuacja wyglada tak, ze ona wraca z pracy fizycznej w Niemczech i opiekuje się sama dzieckiem do niedzieli, a mąż ma #!$%@? i chodzi sobie na piwko do kolegów , albo ogląda netflixa. On nie pracuje bo jak uważa, „dziecko go przez 4 dni strasznie meczy i nie ma siły na nic innego. #!$%@? zaprowadza dziecko do przedszkola, a sam wraca do domu i idzie spać. Dom w ogole nie jest posprzątany, tylko kuzynka zawsze jak wróci to musi posprzątać. Widać, ze jest zmęczona życiem, bo ma 28 lat a z wyglądu dobija 40.Tak mnie #!$%@? ten jej mąż ze jak go widzę to muszę się hamować żeby nie przyjął mewy na pyska. Ją tez ta sytuacja meczy, ale nic mu nie powie, bo jak stwierdziła „dla dobra dziecka zostaje i dla swojego dobra bo nie chce byc sama” xDDD. Apel do kobiet , przestańcie się poniżać, bo to aż wstyd. Gdybym był na jej miejscu bym się wstydził spojrzeć w oczy innym.
#zwiazki #logikarozowychpaskow no i w sumie trochę #przegryw z niej i #betabankomat
  • 12
  • Odpowiedz
@Kipper: Wiesz co ci powiem, ze to jakie podejście ma facet do na przykład obowiązków domowych widać bardzo szybko, a już na pewno przed ślubem przy wspólnym mieszkaniu. Prawda jest taka, ze sobie pozwoliła wejść na głowę. Dla dobra dziecka powinna nieroba z kwitkiem odstawić.
  • Odpowiedz
@Kipper Ale on musi wyglądać jak Chad-nie jest czasem jakimś półarabem/mulatem?

@somskia a jak p0lka lezy do góry brzuchem i wydaje pieniądze partnera na paznokcie to klaszczecie warami
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@scotieb @somskia no ale co zrobisz jak do niej nic nie dociera. Ale skoro dziecko ma ADHD to po kimś musi to mieć. Być może po ojcu. Osoby takie strasznie szybko się męczą a jeszcze w połączeniu z takim dzieckiem to dramat i może to nie lenistwo tylko choroba..
  • Odpowiedz
@somskia Tak tak uważaj bo ci uwierzę XD

Ile razy słyszałem na żywo ze pasożyty damskie są takie zapracowane bo mają dziecko odstawić do przedszkola/szkoły posprzątać poprać i ugotować obiad XDD
Sam jak bylem bez roboty to mi te 2 godziny wystarczyły żeby wszystko zrobić
  • Odpowiedz