Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Tryjan: jak lubisz mieć trzecioosobowe akcyjniaki na wyłączność to bierz plejkę, jeśli bardziej kuszą cie abonamenty i tanie granie to xkloc jest rozsądniejszy
  • Odpowiedz
@Brightsider: a jakie gry poza Forza są w tym abonamencie bo oprócz 3-4 fajnych gier reszta to same indyki. Ogólnie nie czaje tego połączenia GP z Ea access. Muszę sie w to wczytać jak wszystko bedzie na 100% potwierdzone
  • Odpowiedz
Postanowiłem #!$%@?ć ps4 i kupić nową generacje. Coś czuje, że to będzie największy dylemat w moim życiu, Xbox x czy ps 5. Chyba jeszcze nigdy wyścig konsol nie był tak równy.


@Tryjan: Ja tez postanowilem #!$%@? ps4 i kupic nowa generacje, i cos czuje ze dylemat moj bedzie nie o xbox czy playstation, a o ps4 czy nic. Bo na razie jedyne co oficjalnie powiedzieli to to ze bedzie przedsprzedaz tylko
  • Odpowiedz
  • 1
@Tryjan przemiał jest. Niedawno było GTA V, potem RDR2, był Wiesiek (nie wiem czy nadal jest). Generalnie spójrz sobie dokładniej co tam maja, bo nie są to same indyki i tak z 10-20 gier jest zawsze z najwyższej półki, a dochodzić będą exy po tym, jak nakupowali już studiów.
Ja od siebie polecam Hellblade, które jest przegenialne i na pewno nie zniknie z GP, odkąd mają Ninja Theory w XGS. Generalnie raczej
  • Odpowiedz