Wpis z mikrobloga

Trochę scam w wykonaniu AGH, że każdy kto zmienił kierunek przed otrzymaniem ankiety Prymusów traci możliwość uczestniczenia w programie. Ktoś wie czemu oni twierdzą na opak względem regulaminu?

#studbaza
#agh
  • 10
  • Odpowiedz
@BlackiLacki: Ja bym zadzwonił do CR, może po prostu system rekrutacji nie przewidział takiej opcji a ona faktycznie jest. Było by to nie logiczne gdyby zmiana kierunku powodowała utracenia przywilejów prymusa, i moim zdaniem na 99% tak nie jest. W najgorszym przypadku jakieś czasowe lub jak było kto pierwszy ten lepszy, np. kursy z prymusa, to może się stracić, ale nie inne dowolne przywileje z prymusa.
  • Odpowiedz
@Tomek_MVP: Niestety, już w 6 osób pisaliśmy i telefonowalismy, a oni swoje. Regulamin faktycznie zakłada coś takiego, ale tylko dotyczy beneficjenta, a beneficjentem zostaje się po wypełnieniu ankiety :/
  • Odpowiedz
@BlackiLacki: whaaaattt, czyli faktycznie masz rację, scam, w sensie jak byś na poprzednim kierunku wypełnił ankietę i teraz zmienił to by było? a jako że jej nie miałeś na tamtym kierunku, to już na przeniesionym nie ma szans? ale lipa
  • Odpowiedz
Odwrotnie. Teoretycznie przed wypełnieniem ankiety mogę robić co chce bo nie jestem beneficjentem. Dopiero po jej wypełnieniu zostaje nim i nie mogę się przenieść. Tylko, że ja jej nawet nie dostałem bo uważają, że regulamin to chyba tylko wytyczna xd
  • Odpowiedz