Wpis z mikrobloga

  • 168
Oddam za darmo książkę "Junior Developer" autorstwa Mateusza Kupilasa. Kiedy napisałam niepochlebną opinię pod dzisiejszym #rozdajo to usunął komentarz. Nie ma tam nic przydatnego. Szkoda pieniędzy. Mam z 15 książek o programowaniu, ale takiego lania wody bez przykładów jeszcze nie widziałam. To nie jest o programowaniu tylko raczej o couchingu. Wylądowałaby w koszu, ale skoro jest zainteresowanie to oddam. Losowanie przez mirkorandom. Wyniki jutro o 14. Za przesyłkę płacicie sami. #cebuladeals #rozdajo #rozdajo #programowanie
  • 18
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XDmm: jak coś to plusa daję tylko dla zasięgu. Właściwie to zakładałem, że tam nie ma nic ciekawego. Z komentarzy pod dzisiejszym wpisem wynika, że to nie jest nic dla juniora, a dla osoby, która ma absolutnie zero pojęcia o tym wszystkim.
@XDmm: plus dla zasięgu bo podzielam Twoją opinię, nie chcę brać udziału w #rozdajo - przecież on sam organizuje rozdajo kiedy sprzedaż spada i chce się zareklamować, proste

a @JavaDevMatt wstydziłbyś się usuwać niepochlebne komentarze i jeszcze ta gównokostka binarna co ładnie będzie wyglądać na biurku w pracy XD masakra