Wpis z mikrobloga

Włączyłem se high score serial na netflixie o historii gier i oczywiście jak to Netflix nawet w takie coś wsadzi swoje poprawności.
W pierwszym odcinku pojawia się kobieta która w młodości była chłopcem, następnie jakiś pokrzywdzony czarny który coś tam zrobił co popchnęło rozwój konsol do przodu jak tysiące innych osób o których nikt już nie pamięta ale z czarnego trzeba zrobić męczennika.

Ponoć w kolejnych odcinkach pojawia się też jakiś wątek o grze o gejach ale ja już podziękuje za ten dokument. Starczy wrażeń jak na 1 odcinek xD

#highscore #netflix #recenzja #przemyslenia #gry
Pobierz korporacion - Włączyłem se high score serial na netflixie o historii gier i oczywiści...
źródło: comment_1599823345YRU5VvC2lREa9i95LtM3xt.jpg
  • 6
@WracamNadRanem: tylko pan/pani wygrała zawody Nintendo, a później założyła Interplay i była designerem w wielu dużych ważnych grach i słowa o tym nie ma. A jest o tym, że była chłopcem ale nie jest. Ma 100 ciekawszych historii do opowiedzenia i masę doświadczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WracamNadRanem: @korporacion: tak, jest o gościu który podobno stworzył grę o gejach. Piszę podobno bo nikt tej gry na oczy nie widział xD to tak jakbym ja wystąpił i opowiadał że stworzyłem najlepszy system operacyjny tylko zgubiłem dyskietkę i musicie mi uwierzyć na słowo.
"dokument" ( ͡º ͜ʖ͡º)