Wpis z mikrobloga

Mirki muszę się pochwalić. Wróciłem styrany po treningu i zastanawiałem się co by tu na szybko wszamać. Wtedy w kuchni zobaczyłem taki widok #picrel. I to wszystko po 3 latach małżeństwa, 10 latach w związku i takie niespodzianki to nie jednorazowy wybryk. Każdemu życzę takiej żony. Miłego wieczoru!
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Mrbelvedere - Mirki muszę się pochwalić. Wróciłem styrany po treningu i zastanawiałem...

źródło: comment_1599768370gyc6g5zCIEATudhdoN3tPX.jpg

Pobierz
  • 12
@Mrbelvedere: po pierwsze prostaku to się zachowuj, byle jak ale się zachowuj. Po drugie leszczem to ty jesteś jak po "treningu" jesz kanapeczki z zapyziałym pasztetem czy innym gównem. Po trzecie jak zona daje ci takie gówno do żarcia to z pewnością ma bolca na boku
@ppee: szkoda strzępić ryja. Co moje smutne życie ma do twojego, jeśli piszesz kometarze tylko po to, żeby kogoś zapiekła dupa xD mam nadzieję, że kiedyś los się do ciebie uśmiechnie i też zaznasz radości, bo chyba zbyt wiele jej nie dostajesz. Zapraszam do dalszego hejtowania, w Internecie możesz wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie daj Boże wymsknie ci się w realu, bo ząbki nie odrastają
Jeśli zachowujesz sie jak prostak to tak będziesz traktowany. Na żartobliwe pytanie, na które inteligentny facet odpowiedziałby żartem zaperzyłeś się jak gówniarz sypiąc tekstami rodem z podstawówki.
Najlepsza jest ta nieudolna próba straszenia -mistrzostwo. Jak na razie to twoje zachowanie zasługuje na korekcję nosa mój ty pasztetowy wojowniku.