Wpis z mikrobloga

Mirki, Sprawa jest.
Kupiłem sobie ja replikę asg Specny M4 i działa ona. Ale sprzedający coś tam gadał że można w niej ustawiać tryby ognia ( tak jakby programować czy coś) Czy ktoś może wie jak to może działać? Przy podłączeniu baterii coś na początku pika cicho ze środka, niestety nie wiem czego w ogóle szukać w internecie. Podrzuci ktoś jakimś linkiem, albo chociaż w jakim kierunku szukać?

#asg #airsoft #asgeje
  • 9
  • Odpowiedz
@19ludwik91: Sprzedam ci lifehack na obsługę wszystkiego. Wpisujesz w google "model instrukcja" albo "model manual" i znajdziesz taką magiczną książeczkę która wyjaśni wszystko!

Albo jeszcze prościej! Zapytaj sprzedającego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@19ludwik91: Może chodzi o jakiś burst? W sensie, że możesz sobie ustawić ile kulek wyleci po naciśnięciu przycisku raz. Ewentualnie może kupiłeś coś droższego z tytanem w środku, tam chyba jest dość dużo opcji konfiguracji.
  • Odpowiedz
  • 0
Do magika mam niestety kawałek, mieszkam w Austrii.
Szukałem instrukcji, niestety nie znalazłem nic.
Że sprzedającym nie mam kontaktu.
  • Odpowiedz
@19ludwik91: słychać wibrację czy piknięcie, świeci jakaś dioda w szczelinie przy spuście? czy masz jakiś pilot/kabel w zestawie? każda wskazówka i zdjęcie się przyda, to może być cokolwiek bo wybór układów jest spory. zajrzyj tam gdzie wpinasz baterię czy nie ma żadnego dynksa (jak jest daj foto) jeśli nic nie znajdziesz to jest wstawiony w gearboxie i trzeba obejrzeć kostkę stykową
  • Odpowiedz
@19ludwik91: może już sobie poradziłeś ale odpowiem: jeżeli to replika z drugiej ręki i nie chcesz jej otwierać to musisz dopytać sprzedającego. Jeżeli nowa (nowe serie specny mają programowalne mosfety) to uderz do sklepu lub gunfire.pl (dystrybucja specny). Generalnie w niektórych mosfetach można sobie zaprogramować np burst zamiast auto + parę innych rzeczy. Najczęściej robi się to przez jakieś kombinacje typu naciśnięcie X razy spustu. Takie mosfety są raczej montowane w
  • Odpowiedz