Wpis z mikrobloga

@josedra52 Dlatego mówię, że Bayern nie jest dla piłkarzy klubem marzeń i długo nie będzie że względu właśnie na słaba ligę.

Dlatego też myślę, że Lewandowski w głębi żałuje, że przedłużył kontrakt i sam założył sobie kłódkę w Bayernie. Może teraz mniej, ale wielokrotnie się o tym czytalo jakim marzeniem był Real dla Lewego.
Po wygraniu trypletu Bayern zaraz straci Thiago, a za rok za darmo odejdzie najprawdopodobniej Alaba czyli dwóch zawodników podstawowej 11. Taka sytuacja nigdy nie miałaby miejsca w klubach takich jak Barcelona czy Real. Raczej dla piłkarzy nie jest to klub marzeń.


@tomekwykopuje: XDDDD

Dobrze, analogicznie:

Rok 2015, po wygraniu trypletu Barca straciła Pedro za 27mln i pozyskała na jego miejsce drewno Turana za 34 XD a za rok odszedł Dani Alves
Przecież to Barcelona chciała go sprzedać, a Alves miał konflikt z Bartomeu


@tomekwykopuje: no i tutaj też jest sytuacja wręcz identyczna bo Bayern pozyskał już Sane, Goretzka (za friko) z kapitalnym sezonem, jeszcze trzeba zrobić miejsce dla Tolisso a Thiago wcale super sezonu w klubie nie miał i już swoje lata ma. Co do Alaby to podobno zaczyna kozakować i też się mocno skiepścił, obecnie fenomenalny sezon miał 19 letni Davies,
@tomekwykopuje: @Cartman_:
Z tego co obserwuje Thiago mial odejsc ale wygrali LM i teraz zaczyna zmieniać zdanie.
Alaba na pewno nie odejdzie co wy oszaleliście.
Kurde z Barcelony i Realu to wedlug mnie tym bardziej gracze #!$%@?.
W ogóle jakoś gracze przechodza do Bayernu np teras Sane gdzie pewnie w innych klubach dostaliby wiekszy hajs a Bayern potrafi zaoferować cos wiecej, nie wiem czy to ta rodzinna atmosfera czy co
@tomekwykopuje 2 zawodników którzy gdyby nie kontuzje innych to w podstawie by się nie znaleźli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie daje to nic do rozumienia? Podpowiem, Alaba na po nie ma szans z Daviesem a na środek wraca Süle, inna sprawa jest taka że prawdopodobnie gra o podwyżke. Co do Thiago to raczej widzi że nie ma szans wychodzić w wyjściowej 11, a ławki grzać nie chce.

A