Wpis z mikrobloga

To mnie akat zastanowiło co Tajger chciał nam przekazać niszcząc oryginalną kamerkę za 2 i pół tysiona. Czy chciał w ten sposób pokazać swoją pogardę dla chińskich produktów? A może chciał dopiec w ten sposób samochodziarzowi od którego dostał tę kamerkę w prezencie? Jeśli chodziło o samochodziarza to akat ciekawe co wywołałoby u niego ból dupy. Czy to że Tajger sprzedaje kamerkę i pławi się w Harnasiu za kasę samochodziarza czy raczej to że Tajger rozwala kamerkę na którą musiałby pracować 2 miesiące. Na moim miejscu samochodziarz ma teraz wielką beczkę śmiechu z polotu Tajgera. Tajgera nie trzeba orać, wystarczy poczekać a sam dokona samozaorania.
A2 nie ma w necie nigdzie podróbek tej kamerki. To była totannie oryginalna amerykańska kamerka zrobiona w ich fabryce w Chinach bu ha ha.
#bonzo
Pobierz trach - To mnie akat zastanowiło co Tajger chciał nam przekazać niszcząc oryginalną k...
źródło: comment_15997603009QjqVvbQDVxwpRtG4nGwQX.jpg
  • 6
@trach: A może Pan Samochodzik wręczył całkowicie zepsutą kamerę Melinowi, bo w sumie po co mu działająca jak on samochodu nie ma. Bezużyteczna zabawka się znudziła to chociaż sztosa nagrał. Innego sensownego rozwiazania nie widze, przecież noszenie do lombardu Melin ma opanowane więc mógł to teoretycznie zrobić.
@trach: coś mi tu śmierdzi i nie są to majtki Kobry. Samochodziarz płacił uszokowi 100 czy 50 zł za dzień, a nagle daje mu kamere za ponad 2 klocki? Może ta kamera była w jakiś sposób nieodwracalnie uszkodzona, warta w tym stanie jakim się znajdowała 5 zł. Albo mamy wśród pracowników lombardów fina, który wkręcił uszoka, że kamera jest gówno warta i jej nie kupi. Wiedział jednocześnie ze uszok #!$%@? ją