Wpis z mikrobloga

Siema Miruny. Ostatnio popatrzyłem sobie na tutki do #affinity photo na #ipad i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony możliwościami. Mam pytanie do osób, które go używają na codzień. Czy ten soft styknie mi do obróbki grafik do social mediów, aukcji, ogłoszeń, sklepów internetowych itp? Wydaje mi sie ze tak skoro jest szparowanie, warstwy, maski, teksty, fonty itd. Export do PSD aby mieć w razie potrzeby pliki kompatybilne z desktopowym photoshopem, praca na iCloud Drive z którego korzystam. Teraz jest za niecałą stówkę ale zastanawiam się czy poczekać na promkę za 5 dyszek czy kupić już. Będę wdzięczny za wszystkie opinie.
#grafikakomputerowa #grafika
  • 2
@misiaczkiewicz: jeśli piszemy o designerze to jak najbardziej powinien wystarczyć. Jest sporo tutoriale na YT i udemy. Mam nawet kursy na mega zgrane. Podobno photo jest słabe choć mi w zupełności wystarcza. Ma potrzeby grafik dla małej firmy. Jest zdecydowanie tańsze niż pakiety Adobe
@misiaczkiewicz: ja wymieniłem PS, AI, ID na pakiet Affinity w domu i w biurze. W wersji na PC. I w sumie prawie niczego mi nie brakuje w porównaniu z Adobe. Może czasami image trace z AI, ale to ogarniam w Inkscape jak potrzebuje.