Wpis z mikrobloga

Kolejny odcinek telenoweli jaką jest życie Starego Pijanego i jego córki Klary z #bezdomnesimy

Chciałam, żebyście najpierw docenili jak wywaliłam simoleony na "dekorację" meliny xD gustowne ściany z blachy falowanej, tu i ówdzie upstrzone dziurą lub zaciekami. Na podłogę wybrałam ponadczasową płytę wiórową, ale do łazienki by była mało wygodna - tam jest podłoga opisana jako "dno piwnicy". Klasa!

Dywanik ze starych gazet chroni stopy przed wbijaniem się drzazg przy wstawaniu z łóżka. Z kolei podłoże z kartonów to, wyobraźcie sobie, parkiet taneczny! Gdyby tylko stać ich było na radio xD

#simsy #sims4 #thesims #thesims4 #gry
KoriManiaczka - Kolejny odcinek telenoweli jaką jest życie Starego Pijanego i jego có...

źródło: comment_1599738633y6HJT9rINrIr9HqFgtDFGd.jpg

Pobierz
  • 32
  • 111
Sorki za opóźnienie, dzisiaj mirkuję z pracy.

Po tych szalonych czterech dniach stary się niestety przekręcił. Co ciekawe, tyle czasu wystarczyło, żeby zrzucił wielki alko-bęben który mu dałam na początku gry. Dieta cud!

@Inszallah
@Kokomango
@Cesarz_Nieruhato jezu nie ma żadnego ruchania Starego na mojej warcie xD
KoriManiaczka - Sorki za opóźnienie, dzisiaj mirkuję z pracy.

Po tych szalonych czte...

źródło: comment_1599744681eYF3M6DRvZUVEEVB0oL5PQ.jpg

Pobierz
  • 38
Klaudia namówiła Klarę na małą metamorfozę. Wybrały nowe ciuchy (500 simoleonów) i fryzurę (300 simoleonów), potem Klaudia uczyła ją jak malować swoją średnio urodziwą mordkę. Klara wygląda teraz zadziwiająco dobrze jak na kogoś z genami Starego (powstała przez generator w kreatorze postaci, starałam się tylko niewielkie zmiany wprowadzić, żeby nie była kopią 1:1).

Ale humor się jak widać nie poprawił :(
KoriManiaczka - Klaudia namówiła Klarę na małą metamorfozę. Wybrały nowe ciuchy (500 ...

źródło: comment_159974512770uhbiwpwaJ90LdnXPWFc9.jpg

Pobierz