Wpis z mikrobloga

@xedarr
Tak sądzę. Wystarczy przypomniec ostatnie wybory do PZPN jak grillowali konkurenta Bonka i przysze jak beda chwalili namiestnika namaszczonego prze obencego Prezesa. Podobna sytaucja jest w sporze Leśny kontra Mioduski. Stanowski stracil dobre źródło newsow z Łazienkowej to napierdziela w Mioduskiego.(żeby nie bylo nie opowoadam się ani za jednym ani za drugim)
@Marcepanek: @xedarr: Jeśli się nie mylę, to akurat badany wątek dotyczy jednego z tzw. baronów i jego syna, ale mamy wszyscy zdecydowanie za mało danych, żeby coś tu świeżego napisać. Generalnie patrząc po nazwiskach, to chodzi o dość lokalne biznesy w Zachodniopomorskim, powiązane zresztą też politycznie, a nie związkową centralę. No i to gość, który w PZPN-ie był jeszcze za poprzednich rządów, choć pozostał wiceprezesem nawet po wyborze Bońka na
@Marcepanek: wszyscy chcieli by zmiany bońka bo brzeczek ma ogień w oczach, mnie ten rudy ch... też wnerwia ale pózniej sobie patrze na państwo i myślę...już wole lesnych dziadków i bońka niż pisowską zaraze jak się dowlecze do polskiej piłki.
już teraz tam grasuje ale co innego prywatnie a co innego jako partyjna zaraza, wtedy mniej się mysli.
@Marcepanek: Nie chcę niczego przesądzać na stówę, ale wśród zatrzymanych jest Łukasz B., syn wiceprezesa PZPN-u Jana Bednarka, który był wiceprezesem i u Laty, i przez obie kadencje Bońka. Odpowiadał za piłkarstwo amatorskie i wtedy, i teraz, natomiast Łukasz B. był prezesem jakiejś fundacji związanej z AZS-em Koszalin. To zresztą były piłkarz (1 występ w Ekstraklasie) i sędzia piłkarski. Jeśli miałbym obstawiać - chodzi o jakieś interesy na linii fundacja Łukasza
a nie wydaje Ci się, że czas wejścia CBA zadziwiająco nieprzypadkowo zbiegł się z krytycznym opiniami Pana Bońka na temat naszego ukochanego Prezesa i naczelnika Panstwa?


Ostatnio jest w #!$%@? agresywny najazd na Bońka. Jak już pojawiają się artykuły o wiążące kogoś z byłymi SBkami, to wiedz, że zaczęła się wojna ¯_(ツ)_/¯

@Marcepanek