Wpis z mikrobloga

jak jest w #vectra #internet jakbym chcial zerwac umowe? maja dobra promocje na neta ale tylko dla nowych klientow a mi kaza placic 4x wiecej wiec ja to pierdykam. patrze do kiedy mam terminy ale sa jakos dziwnie, telewizja do 08-2020, internet do 08-2021, wifi do 11-2020. chcialbym wszystko zerwac ciekawe czy sie da
  • 7
@rosso_corsa: vectrę to się powinno prądem #!$%@?ć. Nic się nie da zrobić. Moja umowa już dawno jest po terminie, nie mogę wziąć oferty bez okresu wypowiedzenia, bo mam już umowę. Nie mogę też wypowiedzieć i wziąć nowej i zamówić montera na tę samą datę, bo obecny klient nawet na wypowiedzeniu, nie może podpisać umowy. I tak to się kręci w tej Vectrze.
@rosso_corsa: no, nawet więcej niż kilka dni, bo monterów nie da się umówić na zbyt szybko. Pani mi powiedziała, że termin oczekiwania na montera 14-21 dni. Ja nie mogę sobie na to pozwolić, bo dla mnie to realne straty finansowe, a LTE to niestety za mało. A tak w ogóle, to umowę da się wypowiedzieć tylko w salonie.
@ChacharZWarszawy: hmm no ja mam chyba z 500gb rezerwy lte i calkiem to śmiga także chyba duzego problemu nie bedzie tylko pytanie czy sie da wypowiedziec umowe przed końcem. bo rozumiem po zakończeniu się da bez problemu. dziwne ze mam w ogole inna umowe na wifi a inna na neta