Wpis z mikrobloga

Przecież wiadomo ze kasjo woli sobie rozdmuchać kolejny konflikt z kimś z kim realnie może wygrać tylko dlatego żeby przełożyć walkę z lupa i tybursim. Zwykła #!$%@? kiedyś go lubiłem teraz juz straciłem szacunek
#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@uhahanypl: A co bedzie miał z walk z botoksem i lupą? Możliwa porażkę, żaden z nich fejmu nie ma. Myśli chlop logicznie. Wykopki mogą lajkowac teraz głupie posty, ale wygra z najmanem w 1 rundzie a wykopki jak choragiewki „zawsze byłem za kasjuszem”, „wiedziałem ze ma sile w łapie”, „Ferrari będzie #!$%@?”
  • Odpowiedz
@xMocarzXx: nic nie będzie miał to po co ich wyjaśnia. Sra się do wszystkich a bić sie chce zawsze w boksie albo k1. Tyburski w sumie może jest wyjątkiem bo pierwszy się przysral dla fejmu. Don Kasjo KrUL
  • Odpowiedz
@uhahanypl: A niech robi co chce, on jako jedyny nie usuwa insta story ani nie cofa słow tak jak Ferrari np xd myśli ze tego nikt nie zapisał ( ͡° ͜ʖ ͡°) po za tym w dupie mam sportowe walki, ja chce dymów na konferencji, jak będę chciał oglądać mma to sobie kupię ppv z ksw lub ufc (żart będzie oglądana letlansmisja)
  • Odpowiedz
@xMocarzXx: Nie mam pojęcia co tam mruczysz, bo ci moderator usunął komentarz (jak zwykle), dlatego powtórzę: kogo to obchodzi co będzie miał z tych walk? Podpisał walkę z Lupą, to niech się z nim bije, sam #!$%@?ł do Lupy, że ten podpisał w K1.
  • Odpowiedz