Wpis z mikrobloga

@kilo-bravo: zgadza się ale fizyki nie oszukasz. Tam najbardziej wyje turbina która chłodzi ekran. Można coś pokombinować z drugim wiatrakiem. U mnie łącznie są 3. Dwa chłodzące LED da się spiąć równolegle. Ale ja spróbowałem z turbina to skończyło się to wypaleniem ekranu na środku po kilku h testowania. Tzn. mam po prostu bardziej żółty środek ekranu choć oglądać się da. A że projektor mam nad głową to niestety też mnie
@kilo-bravo: ten hałas jest do zniesienia jak się ogląda jeden czy dwa filmy. Gorzej gdy oglądasz YT czy jakieś krótkie filmy bo wtedy to żyć nie daje. Spróbuj tak jak ja - poszukaj od czasu do czasu projektora hd ready/full HD w fajnej cenie z kiepską lampą. Ja swój za 100zl kupiłem. Lampy w Chinach bez modułu to koszt 50zł a wymiana to z 10min jak robisz to pierwszy raz.
@Koli96: Kupiłem od jakiegoś gościa na olx. Podesłał mi zdjęcia, że świeci słabo. Stąd teżod razu podejrzałem lampę (choć mogło równie dobrze paść koło kolorów - przy dlp. Przy 3lcd padają - wypalają się polaryzatory przy matrycach i trzeba szukać nowych, oraz czyścić optykę). Jeśli chodzi o model to optoma hd750. Mi w zupełności wystarcza na moje potrzeby. A jeśli chodzi o chińczyka to mam Blitzwolf BW-VP2. Matryca full hd rzeczywiście