Wpis z mikrobloga

Prawica na wykopie już otwarcie pokazuje że nie obchodzi ich prawda a jedynie to żeby dowalić lewakom i LGBT.
A prawda może zejść na drugi plan bo jest dla nich niewygodna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Odkazalnik , prawicowa zielonka zbanowana wcześniej za multikonto odkrył że pedofile mają swoją flagę. Ma na tyle ograniczone myślenie, że dla niego jakakolwiek flaga=flaga LGBT oraz że lewicowi użytkownicy zaraz zaczną sobie ustawiać flagę pedofilów na awatar.
Skomentowałem, że może on by sobie ustawił taką flagę oraz żeby wszedł sobie na ten lewacki twitter pod tag #mappride i zobaczył jak społeczność pedofilów jest atakowana, również przez społeczność LGBT. Wtedy usunął mój komentarz ( i nazwał mnie obrońcą flagi pedofilów XDD) XDDDDDDD bo nie pasuje mu do światopoglądu i psuję mu atak na LGBT.

#bekazprawakow #lgbt #neuropa
Bezbarwnaherbata - Prawica na wykopie już otwarcie pokazuje że nie obchodzi ich prawd...

źródło: comment_1599643178v7U9KTQa5XDCOYHoVxYqtK.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Bezbarwnaherbata: nie oczekuj od nich logiki, a jak starasz się im coś przetłumaczyć to do nich I tak nie dotrze, bo mają już zabetonowaną wizje swiata, po czym od razu cie czarnolistuja, usuną komentarz jednocześnie krzycząc o "lewackiej cenzurze"
  • Odpowiedz