Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co lepsze żeby podnieś testosteron i pewność siebie?

Sporty walki np.. Muay thai lub boks albo siłownia?

Niby ruchałem z 12 tinderek mam 25 lat a i tak w życiowych sytuacjach czuje się niepewnie, szybko sie demotywuje i niecierpliwie, i czasem mam takie dni ze mysle ze zycie jest do dupy.

Cos tam kiedys cwiczylem ale slomiany zapal i obawa o zdrowie (boks, silownia), balem sie ze na starosc przez ciezkie dzwiganie bede kaleka lub bede sie jakal jak golota po boksie.

Btw jaka szkola boksu w Krakowie? #krakow gdzie warto isc

#silownia #pytanie #mma #boks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f587c9f8679b6c666e7b458
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: siłownia powinna wystarczyć. Testo wystrzeli w górę, jak zaczniesz zauważać efekty to pewność siebie też. Boks raczej pomaga czuć się bezpiecznie, pewność siebie po części też ale jednak siłka bardziej wg mnie
@marek361: szkoda watroby na tabletki, dla efektow by musial ich z 10 dziennie zrec.
@regal20: tak, testosteron daje duzo dla psychiki i tak zwanego charakteru. Kiedys w ufc pozwolili podbic testosteron do gornej granicy naturalnej i zawodnicy ktorzy wczesniej raczej wszystko przegrywali, nagle wystrzelili do gory. Zaczeli bic sie bardziej otwarcie i przestali unikac ryzykownych akcji.