Wpis z mikrobloga

Pamiętacie #niebieskiepaski te kłamstwa? #rozowepaski to te romantyczne. Uczuciowe. Ciepłe. Moralne. A potem przychodzi dorosłość, #zwiazki. Okazuje się, że to jednostki, które pierwsze przyjdą naszczać ci na grób ponieważ nie byłeś chadem, wręcz będą cię wyszydzać ponieważ masz deprechę, ponieważ jesteś #przegryw
Jeśli darzysz je jakimkolwiek szacunkiem jesteś cuckoldem.
kochamajfony - Pamiętacie #niebieskiepaski te kłamstwa? #rozowepaski to te romantyczn...

źródło: comment_1599638391MKmggMiLsEquPEho7v1QeW.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Zastanawiam się, czy ona zrobiła z kimś zakład na najbardziej żenujący wpis, czy naprawdę jest takim zgniłym jabłkiem na jakie się kreuje.
Wczoraj czytałem, jak się chwaliła, jaki to robiła #!$%@? w akademiku i robiła na złość współlokatorce.
  • Odpowiedz
@MD_MDMA: O już trzeci wpis dzisiaj o mnie? Ależ wzbudzam zainteresowanie:D uważajcie wykopki, bo w żyłka pęknie z tych nerwów :) idzicie się wychillowac a nie się jakimiś samobójcami przejmujecie. Chcieli to się zabili, ich decyzja, zycko toczy się dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wilku88: zawsze się znajda takie dziewczyny. Wole być taka i trząść wszystkim niż jakaś szara myszka. W gimbazie, liceum tez byłam gwiazda i mialam co chciałam. Nie robię ani z nikim zakładów ani mie przejmuje się co ktoś sobie pomyśli czy jak tam się z tym czuje, nie moja sprawa :) moją sprawa jest to, ze ma być po mojemu, tak jak ja chce, osiąganie celów- nawet po trupach ( ͡
crazykokos - @wilku88: zawsze się znajda takie dziewczyny. Wole być taka i trząść wsz...

źródło: comment_1599656195DCbMyhsrgBoDk5UPcn3Baj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@crazykokos: Jest jeszcze coś takiego jak moralność, zwykła ludzka przyzwoitość, branie pod uwagę innych ludzi. Nie cierpię cwaniactwa, braku pokory i srania wyżej niż ma się dupę. Mam nadzieję, że życie Cię kiedyś dojedzie, a jeśli nie - to po śmierci i tak będziesz musiała się tłumaczyć. :*
  • Odpowiedz