Wpis z mikrobloga

Mam iphone 6 128gb i juz tak zamula, wyrzuca z apki, ladowac dwa razy dziennie trzeba i chcialam miec drugi ale tez nie jakis mega drogi. Myslalam o Redmi Note 8 Pro, on ma chyba dual sima? Ale ogolnie jest cos lepszego za nie miliony monet?
Bylam w salonie i redmi to jednak wielki kloc, ale nowy SE to niby rozmiar ideolo ale dupy nie urywa z tego co czytam.
Chce zeby bateria dlugo trzymala jak mam gps, spotify i cos tam jeszcze wlaczone.
Wszyscy mowia ze iphone to iphone i mie wiem czy zmieniac na iphone czy sprobowac czegos innego
#xiaomi #telefony
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@phoropter: mam Redmi Note 8 Pro od listopada i jestem mega zadowolony, bateria konkret, zdjęcia jak na tą półkę całkiem niezłe. Wyszedł później Redmi Note 9 Pro, który pod niektórymi względami jest nieco lepszy, pod niektórymi nieco gorszy. Ale właśnie w tej chwili wyszedł POCO X3, POCO to pod marka Xiaomi, a sam POCO X3 wygląda jak odświeżony RN 9 Pro z nowszą rewizją procka. Za 900zł brałbym bez zastanowienia. Ew
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phoropter: jedyny problem z redmi note 8 pro jest taki, że po 3 tygodniach mi go #!$%@? xD po za tym polecam za te pieniądze. Możesz też poczekać z 3 miesiące i będzie w tej cenie coś lepszego na rynku (ten redmi zaraz będzie rok na rynku)
@Odczuwam_Dysonans: Ok dziekuje (ʘʘ) w itunesie chodzi Ci o zresetowanie do ustawien fabrycznych czy co? Ogolnie nie dziala mi komp to mysle ze za tydzien dopiero moge podlaczyc.
Brat ma huawei p30 pro ale jednak za duzy budzet jak dla mnie. Poogladam i poczytam co podales. Dzieki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phoropter: tak, zresetować nie zaszkodzi ;) jak trafisz Redmi Note 8 Pro w dobrej cenie (nie wiem, z 700zł?) to też warto rozważyć, jak nie to ten X3 albo Samsung M21 weź na tapet. Ja ze swojego Xiaomi jestem bardzo zadowolony. Co do opinii o reklamach z filmu - ja w swoim nigdy nie widziałem chyba absolutnie żadnej, są, ale tylko w apkach Xiaomi których nie używam, a w których też