Wpis z mikrobloga

Już myślałem, że nigdy nie będę miał telefonu, którego bateria wytrzyma cały dzień. Miałem Galaxy S8, później S10. Zawsze musiałem doładować. Od kiedy przesiadłem się na P20 Pro. Na koniec dnia mam jeszcze 40% baterii. A korzystam sporo z tefonu.
#telefony #android
  • 10
@TakiTaki właśnie dziś otrzymałem p20pro z którego piszę bo żona przeniosła się na p30pro. P40 nie chciała bo nie ma androida a ja p30 nie chciałem bo za duży i zaokrąglony. Wcześniej miałem honora 9 i bateria mi już też doskwierala.
@TakiTaki: Rzeczywiście, nawet sporo ponad jak się dużo nie używa. Ale mimo to NIE polecam - mam z nim problemy, miał być w pełni wodoszczelny, a puścił mi wodę. Przestała działać krótkofalówka i aparat. Drugi raz kupiłbym inny model.
@TakiTaki: O, ciekawe. U mnie było zero problemów z grzaniem się w tym tel (a w xiaomi i huaweiu potrafiły być gorące przy filmach). Ciekaw jestem jak chodzi konkurencyjny Ulephone Armour 3WT
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TakiTaki: kiedyś miałem Motorolę Razr i tam bateria wytrzymywała długo. Teraz mam G7 Power i przy mega intensywnym używaniu (bez gier) z LTE i muzyką 8 godzin dziennie bateria spada max 40% od rana do wieczora 4.00_21.00