Wpis z mikrobloga

tez was #!$%@? roznego rodzaju wizytacje i kontrole w #pracbaza przyjezdza sobie szef wszystkich szefow, dyrektor, prezes, pryncypal, sam #!$%@? #!$%@?, ok rozumiem taki jego obowiazek, zwykle jest to osoba dosc profesjonalna, czasem upierdliwa, trzeba wyjasniac czemu cos zostalo zrobione tak a nie inaczej, ale wszystko do zniesienia, co mnie najbardziej #!$%@? to podejscie wspolpracownikow, budowanie atmosfery napiecia, jakies opowiesci ze kilka lat temu to byla kontrola... no nie zesraj sie, a najgorsze to sa #rozowepaski ktorym zalacza sie tryb sprzataczki, chociaz niebieskim tez sie udziela, tak #!$%@? koles specjalnie jedzie z Berlina zeby zobaczyc czy masz syf na biurku, na szczescie w tym roku dzieki pandemii nie bedzie zadnej wizyty.
#pracbaza #zalesie #zkimjapracuje #heheszki
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PatrickdeVries: w handlu w dużych firmach też są, na szczęście za każdym razem jak prezesior ze świta wbija to mam wolne albo już poszłam do domku () zawsze, nawet o najmniejsze ziarnko kurzu na monitorze się przypieprzą, raz dziewczynom prezes kazał regały (takie jakby filcowe, dziwny material) taśmami czyścić, bo zaburaczył na rolkach XD