Wpis z mikrobloga

Przed kupnem nowej fify skutecznie zniechęca mnie:
- Niesprawiedliwy drop, albo każdy ma taki sam albo niech #!$%@?ą
- Lagi, opóźnienie - teraz gra mało graczy więc większość ludzi zapomina jak było albo się łudzi, że to naprawią (#!$%@? naprawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- pay to win jak #!$%@?
- To ta sama gra - żeby realnie odczuć różnicę potrzeba się co cofnąć o 3 fify wstecz
#fut

Kupisz fifę 21?

  • Tak 59.8% (55)
  • Nie 32.6% (30)
  • Jeszcze nie zdecydowałem 7.6% (7)

Oddanych głosów: 92

  • 23
@cincin27: wyobrażam sobie równe szanse. Z tym nie będę polemizował , każdy niech ma swój osąd.
Natomiast każdy wie, że np gdy nie loguje się na konto np 2 miesiące to od razu lecą mu super trafy - to jest sprawiedliwość i równość?
@ravalentFUT: Ty jak znowu będziesz miał taki drop to kupuj wiele kont, loguj się ze swojego IP i od razu sprzedawaj konta z zyskiem.
Kojarzę cię z super dropem i #!$%@? telewizorem - kupiłeś wreszcie monitor gamingowy albo wbiłeś elitę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ravalentFUT: to musi być gamingowy monitor nie byle jaki, no jak hdmi nie ma to elektro śmieć jakiś. Najtańsze monitory do gier 400-500 zł a jak nowa generacja konsol będzie obsługiwała np 144hz to trochę lepszy opłaca się kupić cena ok 600-700 za najtańsze (jak tylko do gier a nie obróbki grafiki to spokojnie starczą) #!$%@? stary monitor może być dokładnie taki sam jak duży telewizor, nie będzie różnicy.
kup #!$%@?
@penknientyjerz: lootboxy to gówno i nic się nie zmieni. Ze są ustawione to sie sami przyznali jak większość graczy dostawała sancho w jednym tygodniu poprzez ich złe ustawienie widelek. A co do gullita to wolę krychowiaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze są ustawione to sie sami przyznali jak większość graczy dostawała sancho w jednym tygodniu poprzez ich złe ustawienie widelek


@Prudel: Co masz na myśli, że ustawione? Tu się po prostu pomylili z ustawianiem szans. Jak inaczej miałoby to wyglądać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dulux23: jak na początku gry się otwierało np 10 paczek i pod rząd ( bardzo częste - pod rząd!) trafiasz dokładnie tych samych złotych placków to co o tym myśleć? Złotych placków to jest chyba kilkaset, jakie szanse są że trafisz ich pod rząd?
@dulux23: parę dni temu zrobiłem około 10 wymian 90+ (1z 3 do wyboru) bodajże raz nie miałem do wyboru acerbiego tots, w pozostałych był zawsze. Kart 90+ jest sporo więc oczywistym jest ze maja pulę kart z większym prawdopodobieństwem trafienia (bramkarze, obrońcy, ligi egzotyczne i tańsze karty). Przykładowo przy kupnie paczki za 7,5k masz 1,5% szans na trafienie tots. Powinno być ze masz równe 1,5% na trafienie obojętnie jakiej karty tots