Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu kupiłam kuchnię na allegro. Wszystko ok, chociaż kolor uchwytów przyszedł inny niż na zdjęciu. Popatrzyłam pomyślałam, że aż tak się nie gryzie i zostawiłam.

Dziś przy sprzątaniu odkryłam, że to folia zabezpieczająca... Kuchnia jakby nowa...

angela09 - Dwa lata temu kupiłam kuchnię na allegro. Wszystko ok, chociaż kolor uchwy...

źródło: comment_1599562114TEIElco2GVsVd9N8VJsjlg.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@angela09: Jak wszedłem do nowego mieszkania do kumpla na parapetówkę to najpierw się nic nie odzywałem ale po kilku godzinach i kilku flaszkach później mówię mu żeby się nie obraził ale ten kolor szafek w kuchni to mi się #!$%@? nie podoba. Też mnie uświadomili że to naklejki do transportu xD
  • Odpowiedz
@angela09 Kupowałem ostatnio mojemu tacie przyłbice z plexi do pracy, zawiozłem i miał sobie składać. Za pół godziny dzwoni do mnie z pretensja - "#!$%@? DZWON DO NICH, PRZEZ NIE NIC A NIC NIE WIDAC, SA JAK PRZEZ MGLE". Ja takie o czym Ty do mnie człowieku rozmawiasz. Przyjechałem do niego do pracy, biorę te przyłbice, a tam instrukcja. A na instrukcji - po zalozeniu pasków zdjąć folię zabezpieczającą. XD A
  • Odpowiedz
  • 1
@angela09 I tak dobrze. Znajomej rodzice to jakiś niepojęty fuckup bo postawili szeregowiec i kilka lat temu wstawili meble kuchenne po to by stały do niedawna nieużywane. I tak, miały na sobie folię ochronną. Nie wiem czy udało się ją zdjąć po tym czasie
  • Odpowiedz
  • 6
Miałem podobnie jak pierwszy raz przyjechałem do obecnej żony do domu.

Będąc w kuchni zdąłem jakoś tak odruchowo folie z rączek lodówki.
Wszyscy byli w szoku, że są srebrne po X latach życia w niewiedzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz